| Denysa-Myhaela a întrebat:

Fundita! Dati-mi cat mai multe retete traditionale de craciun, mai mult aperitive si daca suntei dragute/i sa-mi spuneti care este meniul dumneavoastra de craciun.
Ms :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna DENISA nu stiu ai putea face niste toba, cartabos, carnati(dar bineinteles toate sa fie faqte in casa)sarmale, o tava de friptura la cuptor,
iar la desert ai putea face 2 checuri, 2 coznaci si eventual ar fi dragtz si un tort micut
Sper ca te-am putut ajuta
te pup pa-pa sarbatori fericite

1 răspuns:
| Ramyy a răspuns:

Pai depinde de ce banii ai de ce ingrediante ai de ce gusturi ai...eu am sa-ti zic ce am eu pe masa de Craciun iar tu potu sa alegi cate ceva.winking
Ca aperitiv : - oua umplute, un platou, tobita.
Ca mancare : friuptura, salata beof, sarmale, chifle
Ca desert : pandispan, tort, meghezele cozonac ect.
Sper sa-ti fie de folos! fundita?batting eyelashes