| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Aveti idee cu ce as putea sa-mi curat adidasii pe care i-am albastrit din cauza blugilor? S-au facut albastrii decat sus unde au avut contact cu blugii, ei sunt din piele dar sus din panza si mi-e frica ca nu voi reusii sa-i fac ca noi cu orice i-as curata. Daca ati trecut si voi prin asa ceva sau asemanator cu ce ma sfatuiti sa ii curat? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Incearca cu pasta de dinti.Pui pasta de dinti si apoi ii freci cu o periuta de dinti. Apai ii clatesti bine. S-ar putea sa mearga, pasta de dinti curata foarte bine diverse pete de pe incaltaminte.

Răspuns utilizator avertizat
| MunteanuAndrei500 a răspuns:

Stiu eu o metoda foarte buna daca stii dinaia lumanare dinaia mica rotunda sau poti lua orce feld e ceara si dai cu ea pe adidasi sau ce ar fi dar si apoi versi apa pe ei si lasi sa se usuce si gata! Funda?