| robert098 a întrebat:

Hei care sti un server de metin2 privat player vs player cu arme epice bonusurile sa nu fie nici chiar exagerate va rog

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ClaudyaValentyna a răspuns:

HammerMT2, Metin2steel...Hotstyle metin2... funditapuppy dog eyes?

| SunTAdY a răspuns:

HammerMt2

| LaBest a răspuns:

Sunt mai multe dar sunt off

| MuST4ngGT a răspuns:

Un sv interesant 60%pvp 40 %pvm Skorpion-Mt2 destul de interesant incearca poti vota de 2x pe zi obtinand 150 de monde. merita incercat!

| s1l33nt1os a răspuns:

Metin2 mangano este foarte interesant un stil de metin nou, si aventuros cu playeri foarte buni care te ajuta cu toate intrebariile si plus de asta si staff-ul este foarte de treaba

| Cadee a răspuns:

Uite aici un server frumos, se da GM gratis etc...
http://metin4d.com