| stefaniabianca123 a întrebat:

Hei TPU, am varsat niste lipici de unghii(superglue)pe un scaun din piele.am incercat cu apa fierbinte,acetona, si nu a functionat. am nevoie de o solutie urgenta pentru ca scaunul e imprumutat de la o ruda care in curand in vrea inapoi. raspunsul cel mai bun primeste funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu exista nici o substanta sau procedura, care sa scoata superglue-ul!

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Iti lipesti unghiile cu superglue? Eu am incercat cu scoci, dar asta...

| stefaniabianca123 explică:

E super glue special de unghii, cum sa le lipesti cu scotch? laughing)