| Teddy_6725 a întrebat:

La billa se gasesc nachos?big grinFunda

7 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Nu stiu...stai sa trag o fuga pana la billa sa vad daca au. Cand ma intorc iti confirm...hell

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
La mine in oras se gasesc-Radauti mai exact.Gasesti la magazinele alimentare.Nu numai decat in mall-uri sau un supermarketuri.

| TJohannaB a răspuns:

Nu nu sunt doar in orasele mari.

| Kiyy a răspuns:

Eu sunt din bucuresti iar din cate am vazut la billa nu sunt.
Dar stiu ca sigur la auchan titan sunt, dar nu inauntru sunt afara la un magazin fata in fata cu spring time. Costa portia mica 8 sau 9 lei iar cea mare nu stiu sigur parca 10-12 lei happy

| Anapoda a răspuns:

Daa! cu sigurantawinking

| andypandy a răspuns:

Din cate stiu eu, da...depinde de orasul in care stai big grin

| hdyst a răspuns:

Cred ca da dar in ce oras stai...na conteaza si asta...big grin