| Deny245663773 a întrebat:

Mi-am facut gaura in ureche singura (cu acul de la farmacie) si vreau sa stiu cum imi pot largi gaura pentru ca am facut cu un ac subtire si nu e de ajuns de mare pentru a băga un cercel. Probabil e o intrebare stupida dar am cautat peste tot si nu gasesclaughing
(stiu ca era mai bine sa merg la un salon sau ceva)

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Daca mai ai si alte locuri unde vrei gaura nu ezita sa ceri ajutor.

| Justme1997 a răspuns:

Vezi ca se infectează, mai bine o lași sa se vindece/ închidă, si îți dai la salon alta cand ești mai mare.