| Diana_7550 a întrebat:

Multe statusuri.Happyy, Despartire, Dragoste, etc. Cine da mai mt ia FUndaaalove strucklove strucklove struck.Merciiiii!love struck

Răspuns Câştigător
| raduconstantin11 a răspuns:

Ia de aici big grin
1.Numeşte-mă demon,oh go on`Asear-am făcut un înger să plângă`A nu ştiu’ câta oară nu ştiu… ce mi se-ntâmplăstraight face
2.şi vreau să ne fie bine…`Dar simt că nu te mai pot ţine lângă mine`Şi te-nţeleg sau măcar încerc să mă prefac.straight face`Ştiu că te-ai săturat s-auzi mereu "îmi pare rău, n-o sa mai fac"oh go on
3.Dar asta sunt, Probabil aşa o să fiu şi peste anihappy`Ştii bine că între mine şi tine n-a fost niciodată vorba de bani[-x
4.Era doar vorba că într-o zi o să te schimbi`Şi o să te maturizezi.`C-o sa devii responsabil`Şi c-o sa încep să te gândesti`La viitor, la sănătate, la munca, la casă la noi`La tot ce ne-a legat odată şi la tot ce ne-am dorit amândoilove struck
5.Atât de mult, nu-mi vine să cred cât timp a trecut`Prin câte am trecut, şi mai ales prin câte-ai trecut…

Ma doare cand vad ca nu-ti pasa...Si imi zici mereu"Nu mai conteaza! Lasa!"

Viata nu inseamnă să supravietuiesti unei furtuni ci să stii să dansezi in ploaie♥.

Am sa calc in picioare pe oricine daca va fi nevoie pentru. a fi fericita.♥

Pentru dragoste se lupta.Pentru fericire se zdorobeste!

Nu mi-a placut niciodata sa adun cioburile sparte si sa le lipesc la loc, spunandu-mi ca vasul e nou. Ceea ce s-a spart, s-a spart: si prefer sa-mi amintesc cu placere de vasul intreg, decat sa-l am inaintea mea si sa-i vad crapaturile, in fiecare zi.♥

Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normalahappy!

E una dintre zilele alea nasoale. ma gandesc la tine si doar ma doarehappy

Inima mea plange si nu vreau sa vada Nu vreau sa vada pentru ca nu intelege Cum a trecut timpul si mie tot nu-mi trecehappy

Ai vrea acum sa ai pe cineva lânga tine,dar decât persoane reci, mai bine nimeni.

Am crescut impreuna, am invatat cum vrem sa fim.Sentimentele pe primul plan, nu ne mintim.

Cel mai bun prieten e o fata speciala, totusi unii nu inteleg si se inseala.Nu conteaza distanta cat conteaza ce simtim!

2000 de km între noi nu au puterea să ne despartă. 2000 de lacrimi vărsate de amândoi pe valuri unul către celălalt ne poartă.

Crezi ca eu n-am plans mereu? Crezi ca nu mi-a fost greu? Crezi ca nu mi-e dor de tine? Crezi ca oare va fi bine?:-s Dar stii. am sperat mereu ca intr-o zi ne vom regasi. Vom regasi ce am pierdut demult.Prietenia.cea mai scumpa arda si cea mai detemuthappy!

Desi am trecut prin multe suntem inca *PRIETENE* pentru ca nu poti sa cazi cand tii pe cineva de *MANA*! ♥Te iubesc♥!""
NiciOdata n-ai uitat sa fi langa mine…Si eu voi fi mereu, la fel, langa tine; x; X
Tu ai fost singura care mereu, mereu m-ai ajutat…; xXM-ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m-au innecat>; D
Prietenia nu tine de mOda.nu e ceva ce se poarta doar sezonul acesta.nu se cumpara si nu se vinde.este insa cea mai buna investitie in aceasta viata :X

1.Parfumu`ei e ametitor ca shotu` de tequilla love struck Are prea mult stilla` day dreaming Face pe copilla o:-) De fapt ascunde ganduri ucigase godzillasmug17`nov`2011(distr)
2.E fata ce n`o poti uita day dreaming Ea nu stie cum e dragosteasmug Dar intr-o zi poate va invatabatting eyelashes Si va fi, ea, va fi doar a talove struck`18`nov`2011`
3.Joaca periculos smug E dangerous:-s`19`nov`2011(CLB)
4.Dar te declari fan, trebuie s`o ai day dreaming Nimic nu mai opreste pasiunea din roman =p~`20`nov`2011
6.Nu mai plange!sad Norii fug departe cand zambesti.>big grin

6 răspunsuri:
| Sabìŋaaa a răspuns:

Daca mai vrei, baga id anda_a77 si iti dau mai multe laughingkiss

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| ImHereForYou a răspuns:

Aseara te-am visat
ca te-am sarutat
si de bucurie
am cazut din pat!

a fost o data,
un mos si o baba,
mosu a spus,
eu mor!
iar baba a spus,
iti dau ignorre

Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "

de fapAs vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun t cat te iubesc

»" Sa iubesti nu e nimic , sa fii iubit e ceva , sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL ! "

Dragostea nu are nevoie de cuvinte… Se poate spunde Te Iubesc cu o singura privire…

Visez doar la tine…. visez ca vei fi mereu langa mine. Oare visul meu se va implini? "

Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc ! "

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Spune-mi unde esti, sa stiu unde sa caut! Spune-mi ce visezi, sa stiu ce sa iti dau! Spune-mi pe cine doresti, sa stiu cine trebuie sa fiu! Spune-mi ca ma iubesti!

Tu de vei iubi pe alta… eu nu pot sa te opresc dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC!

Voi radeti toti de mine ca sunt diferita, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul ...

Le doresc la totzi dusmanii mei 3 masini in fata casei:salvarea,politzia sh pompierii...

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda

DND aspir……. la o viata mai buna.

Cine rade la urma…nu s-a prins de gluma

Prietenii imi bat in geam.Nu-i aud…am termopan

| jacobtim44 a răspuns:

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2.Nu pot fi a oricui Da` dacă pleci o să fiu a nimănui! sigh

3.Te rog nu`mi spune că ţie dor Doar aşa că şti ce vreau s`aud. straight face

4.Ce tare.ha…ca filmul ăsta e`nfloare Iar eu nu...

5.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

6.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

7...

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

.

| Monicaツ a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/
Aici gasesti cate vrei

| Tody123 a răspuns:

[happy
Amintirile se vor intoarce poate nu azi, poate nu maine...dar se vor intoarce.
Deschide ochii cat mai ai timp, alt fel vei suferi la infinit.winking
Scuze...dar tu numesti obsesia dragoste.big grin.