| mihaela54 a întrebat:

NU STIU UNDE AS PUTEA UNELE MESAJE SI CHIAR RETETE CULINARE. AJUTATI-MA DVS. CU RESPECT PENTRU TOTI COLABORATORII,
DENA MIHAELA.

Răspuns Câştigător
| mioara_1431 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai putea ce? te rog, editeaza intrebarea si lamureste-ne si pe noi.

cristian
| cristian a răspuns:

Nu stii sa te exprimi corect si sa te faci inteleasa.

| larapopa a răspuns:

Nu te inteleg, nu inteleg intrebarea. "Nu stiu unde as putea unele mesaje si chiar retete culinare", ce ai vrut sa spui cu asta?

carla
| carla a răspuns:

Doamna, va ajutam daca reformulati intrebarea ca sa ne putem da seama ce doriti sa aflati. happy

| LoryM22 a răspuns:

Http://www.delly.ro aici gasesti si poti posta orice reteta.