| raluzz a întrebat:

Pentru ca nu gasesc pe la magazine forme pentru briose..am inceput sa caut pe net daca as putea face eu acasa din ceva.
Ok..Pana la urma am gasit o chestie : cutii de cipuerci,mazare, ananas etc. taiate de la jumate.
Voi ce parere aveti happy?

3 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Dar sunt la Kaufland e 20 de lei bucata, sunt cam scumpte sau cauta pe la metro!

| Rizer a răspuns:

Sunt la Kaufland!

| love10andra a răspuns:

Eu am incercat...mai de mult si nu mi-a iesit nimic.sadDar trebuie sa fie pe la supermarketuri forme pentru briose...e imposibil sa nu fie. Daca nu gasesti si nu gasesti incearca si convinge-te ca nu merge!
Succces!winking. Sper ca te-am ajutat!happy
fundita?big grinhappywinking