| Petre_Valentin_1994 a întrebat:

Acum 2 luni am adoptat un catelusi. Imi puteti spune ce rasa e? Pitbull sau metis?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si noi de unde sa stim, puisor, daca nu il vedem?

| MihaelaDart a răspuns:

Ca sa stii ca metisul inseamna rasa mixta intre 2 rase diferite. Daca nu ne-ai dat nici o poza cu catelusul tau, nu avem de unde sa stim ce fel de rasa este.
Ca sa afli raspunsul, mergi la un petshop si intreaba acolo, cei de acolo sunt in tema si nu te costa nimic.

| johnnny123 a răspuns:

Trebuie sa cosultam globul de cristal sau sa citim in stele?

| BubbleTea a răspuns:

Metis. Funda?