| TeDyx a întrebat:

Salut,am 17 ani,a fost ziua tatalui meu,scriu greu aceste cuvinte,pentru ca el de ziua lui mi a luat un monitor si scaun de gaming,adica eu cu cardul lui,deci el de ziua lui a vrut sa mi dea mie cadou, iar eu am cheltuit 150lei pe doua jocuri,si ma simt ca ultimul om, chiar mai ceva...nu stiu ce sa fac sa scap de senzatia asta....cand i am zis la multi ani si i am dat un cadou ma luat in brate si mi a zis fiul meu mic, si acum cand scriu aceste randuri tatal meu e langa mine si nu vede ce scrii dar imi vine sa plang...

Răspuns Câştigător
| MgdDroopy a răspuns:

Buna :-)
Cadoul cel mai important pentru tatal tau a fost sa te vada fericit. Sigur ai facut tu ceva bun si nu ai facut prostii si l-ai facut mandru.
O sa recuperezi tu cand o sa ai salariu. Pana atunci comportamnetul tau este cadoul pentru el. Nu un obiect cumparat din banii lui (pentru ca tu nu ai acum)
Daca vrei sa il bucuri, jucati-va impreuna. Sigur ii e dor de acele momente de cand erai mic. care acum nu prea mai exista, nu?
Fruntea sus. Ai un tata super! La fel esti si tu!

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

De ce te simti rau ca ti-a facut un cadou? Ai spus ca si tu i-ai dat un cadou. Ar trebui sa te bucuri de reatia voastra si sa il faci mandru de tine happy Si nu cred ca ar strica sa ii spui cat de tare te-a emotionat gestul lui happy

| anonim11mr a răspuns:

Fii bucuros ca e langa tine. eu sunt departe de ai mei si imi este foarte dor de ei sad...