| RaR a întrebat:

Salut,am citit pe un site EuroPizza ca daca comanzi una primesti inca o pizza.Ce fel de pizza trebuie sa comand ca sa mai primesc una? Este buna pizza de la ei?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Orice fel de pizza comanzi, vei primi ÎNCĂ o pizza de aceeaşi valoare ( poate fi şi alt sortiment, dar la acelaşi preţ ).

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inca una de aceeasi valoare.Este buna.

| michelia a răspuns:

Pentru orice pizza primesti una gratis, de aceeasi valoare.
http://www.europizza.ro/ofertesicomenzi.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tare e asta! Nu stiu ce pizza au, nu stiu daca este buna, nic macar nu stiu ce sa comand, dar comand de la ei ca mi-aduc una moca. Romania, nene!

| Constantinescu_Remus_1979 a răspuns:

Salut! De obicei prostiile astea gen "comanzi una primesti 5000" sunt doar atit, niste prostii, teapa pentru cei creduli.Doar stii f bine ca in lumea asta nimic nu e mocca.De obicei, unde sunt supermega oferte de genul, pretul unei pizze este cam dublu...asa ca de fapt le platesti pe amindoua, poate cel mult iti scoti o felie gratis. Sfatul meu:ia-ti o pizza care sstii ca-ti place si nu mai baga in seama toti escrocii, de care Romania nu duce lipsa, din pacate.Bafta si pofta mare!