| Boss1211 a întrebat:

Salut, am o pereche de jordan 4 yellow thunder luati din buzz si mi-a "crapat" pielea din fata, adica s-a facut o mica gaura in fata, cum as putea sa o remediez? Este normal asa ceva?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E, dacă ti-a „crepat", mergi la un cizmar.

| dullcat a răspuns:

Buna.Exista ateliere de reparare/reconditionare incaltaminte care o pot rezolva folosind o substanta cu rol de filler si apoi o simpla revopsire pe acea zona.Am vazut cateva pagini pe Facebook, numai ca e posibil sa nu corespunda orasul.

| sammie a răspuns:

Te duci la cizmar.

| Anonimboy111 a răspuns:

Da e normal sa se intample chestii la adidasii originali, nu conteaza daca s fake sau originali, ambii se vorb rupe, murdarii, se vor stramba etc, nimic nu i perfect, alta varianta decat la niste pagini de pe insta care refac adidasii nu cred ca ai