| MoTaReLa a întrebat:

Salut.Cum scap de petele de lapte de pe perete?

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Laptele nu pateaza, se poate sterge cu apa si sapun pe o bucata de bumbac sau un burete. Nu trebuie sa razuiesti nimic, ca nu este un sos de rosii, ciocolata sau ba chiar si sange...

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Cu apa ai încercat, nu?

| TrololollPrettyDevil a răspuns:

Dai cu acuarela.

| S3nZZoR a răspuns:

Salut. O sa iti zic o metoda mai ciudata. La mine a mers cu petele de ciocolata calda.
Prima data ia ceva cu care sa razuiesti varul de pe perete care are petele de lapte, dupa aceasta faci putin de kit si dai pe unde ai razuit sa nu se cunoasca prea tare. Dupa ce se usuca kitul dai cu var si astepti sa se usuce.
Sper ca te.am ajutat!