| Emanuelmessi a întrebat:

Salut, mi-am cumpărat o proteina din soia de la gym beam și când îmi fac un shake rămâne asa, gustul nisipos în gura, cum pot face shakeul?

1 răspuns:
| AyEmPee a răspuns:

Pentru a evita gustul nisipos in shake-ul de proteina din soia, incearca sa adaugi mai mult lichid decat de obicei si sa amesteci bine totul. De asemenea, poti sa incerci sa adaugi si alte ingrediente, cum ar fi fructe sau lapte vegetal, pentru a imbunatati gustul.