| darrenhaayes a întrebat:

Salut, recomandati-mi si mie va rog o pizzerie buna cu livrare la domiciliu stiu ca se gasesc destule pe internet dar nu ma intereseaza marketingul mai important ar fi parerea ta!

Tks.

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Mie imi place de la Pizza Hut sau Trenta Pizza.

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate sa fie din orice oras, presupun, daca nu te-ai ostenit sa precizezi.

| CoquineNoire a răspuns:

Pizzeria La Donna

| vRemi a răspuns:

Depinde si ince oras stai.
La mine, care stau in Suceava, cea mai buna pizza e de la Latino si de la Padrino, asta e cea mai buna, dar mai este si pizza Pasha care tot este destul de buna, numai ca din cate stiu eu Pasha este doar in SV si Iasi.

| Lisa01 a răspuns:

Pizza inn, constanta.

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Domino

| darrenhaayes explică:

Revin: din Bucuresti

| KittyScarlett45 a răspuns:

Incearca la Pizza HOT sau la Sabrosso

| Bambyy a răspuns:

Depinde si ince oras stai.
La mine, care stau in Campulung as alege Papa bun!