| Lelle a întrebat:

Stiu ca e putin ciudat, dar... Am un caine de 1 an (Beagle) si e cam dezordonat.Stau la apartament si e murdar in casa in fiecare zi. Imi poate spune cineva un program pentru curatenie bun? De ex: covorul din dormitor e in fiecare zi foarte murdar si daca il curat, urmatoarea zi va fi la fel.

1 răspuns:
| wpAbby a răspuns:

Știam ca ei sunt mai ordonați, oricum, nu asta contează, l ai luat de pui? El este asa findca el asa se distrează (are jucării?) Si în caz ca își face nevoile pe covor/gresie etc i ai un prosopel special pe care îl pui într un loc (unde vrei). Dacă nu are jucarii cumpărai. Tine-ma la curent big grin