| JockerStoica a întrebat:

Mc Donalds sau Kfc?
Unde vă place mai mult?
Argumentați de ce.
Fundă!

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Mcdonals

| raMLesS a răspuns:

Mie-mi plac amândouă dar cel mai mult la Mc Donalds, acei cartofi prăjiţi Miamm. şi Sandviciurile + băuturile e perfect laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Kfc, dupa mine mancarea de acolo este mult mai gustoasa...big grin
Acum depinde de gustul fiecaruia...happy

| WarriorCat a răspuns:

Ambele, aripioarele picante și MC puișoarele sunt deliciu!

| anonim66231 a răspuns:

Kfc, pentru ca au aripioare mai bune, dar si la mcsonald`s e ok, ca au mai multe chestii

| anonim66231 a răspuns:

Apff ca la mcdonald`s aripioarele nu`s picante.

| Levelstar a răspuns:

Mie unul imi place MC Donald's deoarece are mancarea mai buna, la KFC aripioarele alea sunt picante.

| WarriorCat a răspuns (pentru Levelstar):

Aripioarele "alea" picante se numesc Hot Wings ( aripioare fierbinte, adică picante)

| MariusSB a răspuns:

Mancare proasta la ambele!

Dar din 2 lanturi dse magazine proaste ca si calitate.KFC nu contine plastic in alimente happy

| kyttu a răspuns:

Kfc.
Mâncarea e mult mai bună, după părerea mea şi mi se pare mai organizat.