| Clutsky a întrebat:

Sampanie : rece (la frigider), cu gheata in pahar; sau calda?

Stiu de varianta cu frapiera si gheata in ea. dar nu am frapierabig grin

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Sampania se bea foarte rece dar nu se pune gheata. daca este destul de rece nu ai nevoie de frapiera, presupun ca nu o veti bea in 3 ore.

3 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Poti sa pui gheata in pahar.
O poti pune la rece intr-un vas de portelan cu multa gheata(in locul frapierei).

| carminaburana43 a răspuns:

Bineinteles rece! Si cu o capsuna! De nu crezi uita=te de exemplu la filmul Pretty Woman cu Julia Roberts si Richard Gere in rolurile principale.

Răspuns utilizator avertizat