| snoooooooooopy a întrebat:

SE pot face nunti in Roamania la McDonald's?

Răspuns Câştigător
| zambethツ a răspuns:

Incepand cu data de 1 ianuarie 2011, toate restaurantele McDonald's din China vor organiza nunti. daca vrei nunta la McDonald's in Hong Kong iti poti implini visulhee heesi nu glumesc.
Se intampla in Hong Kong, acolo unde detinatorii francizei americane au inceput sa organizeze de curand nunti intre cuplurile care isi doresc ca local gazda acest tip de restaurant fast-food. Poti avea chiar si tortul facut de local:acesta este realizat din traditionalele placinte cu mere! Iar in momentul in care esti intrebat daca vrei sa il iei de sot(sau sa o iei de sotie)ai posibilitatea de a musca dintr-un cartof prajit.
Kitsch sau nu, oferta McDonalds din Hong Kong a fot luata deja in serios, peste 20 de cupluri facand nunta in ultimele 4 luni in acest local.In Romania nu s-a inventat asta."inca". poate pe viitor cine stie.happykiss

9 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Da, cand vei gasi la McDonald's McSarmale!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Este imposibil asa ceva.
Un McDonald`s nu are capacitate mai mare de 70 de locuri, si mai ales ca nu e restaurant.
Nu poti face nunta intr-un McDonald`s, pentru ca nu ai putea sa le dai la invitati sucuri, hot-dog, cartofi, sau alte produse fast-food.
Deci, in concluzie, nu!

Toate cele bune!happy

| Ana a răspuns:

Nunti n-am auzit sa se faca.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Nu
nunti nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. se fac numai onomastici

| LeMotán a răspuns:

Buna asta rolling on the floor

| Malasuerte94 a răspuns:

happy frumoasa intrebare. iar raspunsul DA, poti face nunta si in piscina daca vreiwinking!

| DV7 a răspuns:

Numai onomastici!

| paulmm2 a răspuns:

Nustiu, nu cred. Nu am auzit sa se fi facut vreo nunta la McDonald's.