| lily09 a întrebat:

Sfaturi da toata lumea.dar...cum se face concret nimeni.deci intrebarea mea este:dati o reteta de mancare si spuneti cum programam.adica_ce putere? .400w? .600? ...800w? .cate minute? samd.astept raspunsuri serioase daca se poate...multumesc.PS.ma refer la folosirea cuptorului cu microunde.

4 răspunsuri:
| ruxandra_7524 a răspuns:

800 w e cel mai bine

| lily09 explică:

Pai la micro al meu daca pun pe 600si 5 min se arde popcorn mai...hahahaha...asa ca le las doar 4 min... oricum mersi de ajutor... dati o reteta de ceva mancare da buna sa fie ...ca va invit la masa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lily, fa si tu popcorn un ex

| OFF a răspuns:

800w si timpul 5 minute pentru popcorn