| BeHappyForMe a întrebat:

Stie cineva cat costa sa faci comanda de un tort pentru copii, de 2-3 kg? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Mergi la o cofetărie de încredere sau în real/carrefour și alege un tort sau dă comandă. happy Nu îți pot spune exact, pentru că depinde de preferințe, de ingrediente. big grin Mergi unde vrei să ți se facă tortul și discută acolo.

Mult succes!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la 24 de lei la 35 lei kg in Carrefour.Depinde de care vrei.Ciocolata,frisca,fructe etc.

| fosnet a răspuns:

Poti comanda tort online, tu alegi ingredientele si ai pretul in functie de acestea. Pofta buna! happy

Răspuns utilizator avertizat
| shoBy1 a răspuns:

Dap undeva la 50-70 de lei cu totul. carrefure sau real oriunde. sau o patiserie specializata.