| CoryCorina a întrebat:

Stie cineva magazine chinezesti in bucuresti(pentru mancare)? DAU FUNDA +De preferabil in sector 1.

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Sa cumperi? restaurante daca vrei e unul in s1 sau sunt mai multe asta il stiu wu xing parca...are in mai multe locatii. Dar e scump...insa si mancarea de la chopstik e buna. Daca nu stii sa folosesti betisoarele te invat eu.

| Baton a răspuns:

Eu am o tentativa de mall in orasul in care stateam (Deva) si aveau deschis si ei acolo un spatiu.
daca e aceeasi idee poti sa le cauti prin mall-uri