| minrest a întrebat:

Stimati confrati, daca, ca utilizator senior, raspund unui utilizator junior prin mesaj privat, acesta imi poate trimite raspuns la mesaj, desi, fiind junior, nu poate in mod normal trimite mesaje private? Multumesc.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă în secţiunea "Setarile contului meu"/"Editeaza profilul" la rubrica "Vreau sa primesc mesaje de la:" selectezi "Toţi membrii TPU", atunci îţi poate trimite mesaj privat ( chiar dacă este Junior )!

Toate cele bune.

| minrest explică (pentru bursuc001):

Buna treaba. Multumesc.

| bursuc001 a răspuns (pentru minrest):

Cu plăcere happy

O seară frumoasă.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Teoretic, regulamentul spunea ca, avand statut de junior, nu poti trimite mesaje private. Dar eu am primit reactii pe privat de la juniori, desi, in unele cazuri nu s-a putut, asa cum prevedea regulamentul. Ori s-au schimbat regulile, ori pentru unii se aplica si pentru altii nu. Doar un administrator iti poate raspunde exact. Din cate cunosc, un junior nu poate trimite mesaje.