| chupachups1234 a întrebat:

Tot aud de clatite cu ciocolata si frisca. Adica clatite cu ciocolata normale doar ca au frisca pe desupra?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Frisca este toping.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Umplutura este de ciocolata(finetti, nutella), iar deasupra se orneaza cu frisca.

Răspuns utilizator avertizat
| pauladrian a răspuns:

Clatite cu finetti sau cu orice, si frisca e pentru decor.

| SunShine /boy\ a răspuns:

laughing) ...se spune clatita, da' nu e asa... de fapt se numeste "goffre" sau ceva de genulwinking

| yonik_1633 a răspuns:

Nu, de fapt, am manca ieri ...este vorba de clatite cu aroma deciocolata siindopate infrisca

| andrada_8827 a răspuns:

Adica...clatite normale, umplute cu crema de ciocolata (tip "finetti") si ornate cu frisca.