| DramaQueen a întrebat:

Vreau sa ma ingras! Am 1.61 si 47 kgsad. Toata lumea imi zice ca sunt slaba. Daca stiti cum as putea sa mai pun cateva kg pe mine va rog sa ma ajutati (fundita)

6 răspunsuri:
| Lory_2572 a răspuns:

Eu zic sa nu te imbolnavesti ingurgitand tot colesterolul din lume, mancand seara si tot ce e mai greoi...Arati bine dupa parerea mea, ai tu timp sa te ingrasi cad o sa ai un bebe. Tu ce crezi, esti prea slaba? Lasa gura lumii sa vorbeasca, daca tu te simti bine asa, nothing else matters...Nu te mai lasa influentata de altii.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! cam atat am si eu laughingla inaltime cred ca's mai inalta cu cativa cm la greutate tot asa am ca si tine. bucurate pana asti slaba ca peste cativa ani nu o sa mai fi iti zic eu happy
daca neaparat vrei sa mai pui macar pana la 50 de kg pe tine mananca seara cum a zis si raresh si mananca si pe la fast-food ca o sa te ingrasi.

| Ionutzz97 a răspuns:

Pai mananca seara in special hamburgher, pizza si bea multa colalaughing

| StopTheWar a răspuns:

Mananci seara mult.

| Ella995 a răspuns:

Buna!happy
Si eu am putin peste 1. 60 si am 48 kg si pana acum doar mama imi zice ca nu trebuia sa slabesc(cel mai mult am avut 52 kgbig grin)
Prietenii nu mi-au zis niciodata ca sunt prea slaba si chiar cred ca ma considera grasa pentru ca am soldurile prea late...
Daca vrei cu adevarat sa te ingrasi cateva kg, te sfatuiesc, ca si ceilalti sa mananci seara si in cantitati mai mari dar sa nu apelezi la fast-food! mancarea aceea este foarte nesanatoasa...
Sper ca te-am ajutat si... spor la ingrasat!:*

| Cristina_7308 a răspuns:

Eu zic sa lasi totul sa curga de la sine! Poate ca asa este firea ta, poate ca parintii tai sau bunicii! Mananca sanatos si evita mancaruriile de la fast-food!
Dimineata mananca cat mai bine, oua prajite sau omleta cu un suc de portocale, lapte sau ceai, biscuiti cu crema sau clatite etc.
La pranz o mancarica gatita cu o ciorba facuta ca la mama ei acasa.
Si seara un iaurtel, un fruct sau o salata.
Succes!