| BiuL a întrebat:

A cumparat cineva de pe site-ul mycloset.ro? In cat timp v-a sosit produsul? Ati avut ceva probleme cu ei?

3 răspunsuri:
| Kenwill a răspuns:

1. Nu am cumparat nimic de pe site-ul ala dar chiar nu am ce face la 2:47 AM deci...
2.Iti vor spune cand o sa ajunga comanda imediat dupa ce finalizezi comanda tongue
3.Ce probleme poti sa ai? Daca platesti si nu ajunge produsul si nu vor sa-ti dea banii inapoi sau produsul apelezi la avocatul tau...ce alte probleme mai poti avea? poate intarz. comanda o zi sau doua dar asta se poate intampla la orice curier apelezi

| BiuL explică (pentru Kenwill):

Fa ceva util! Ai facut pana acum ceva util in viata ta sau doar sa pierzi timp pretios anapoda esti capabil?
Ce probleme pot sa apara? Sa iti trimita marimea gresita! Sa iti spuna ca vine produsul in 2 zile si apoi sa iti spuna ca nu e pe stoc! Sa iti spuna ca au trimis produsul si dupa o luna inca sa nu iti fi ajuns si lista poate continua. Nu te duce prea mult capul bag de seama.
Data viitoare cand nu ai ce face, pune si citeste o carte mai inveti si tu cate ceva sau stai si gandeste-te ce ai putea face cu viata ta ca bag de seama ca nu esti pe drumul cel bun.

| Kenwill a răspuns (pentru BiuL):

Pai ma daca tu nu ai auzit de "politica de returnare" pana acum nu e treaba mea.
1.cand faci comanda un angajat o sa verifice daca exista marfa pe stoc (fu*king logic) si o sa aleaga una bucata pantaloni pentru tinelaughing
2.Tocmai ce am zis eu... daca nu iti primesti produsul si ai platit..read above gosh
3.Nu e treaba ta ce fac eu cu viata mea si nici nu ma cunosti deci shut the *insert nasty word here* up *and here as well*