| deyu121 a întrebat:

A incercat careva serul pentru cresterea unghiilor de la Avon? Sau de la alta marca? Vreau sa stiu doar daca chiar isi face efectul ca sa il cumpar sau nu

3 răspunsuri:
| FabianelSHAF a răspuns:

Salut! Probabil îşi face efectul, deoarece nu i-ar lăsa cei din frunte dacă n-ar folosi.

| SandicaGabriela a răspuns:

Eu folosesc produsele de ingrijire pentru unghii de la Avon si sunt multumita. Acum depinde de tine cat de mult vrei sa iti creasca unghiile si cat de repede.
Click aici pentru comanda https://www.avon.ro/magazin/gabrielasandica

| AndreiGeor a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa te consulte zi cu o persoană care face manichiura si pedichiura din apropierea ta sau ceva de genul si întrebă pentru că este specialist în așa ceva și îți poate sugera o cremă ceva ca sa îți crească unghiile si dupa mai vedem noi ce iese.