| Kriss022 a întrebat:

AJUTOR! Trebuie sa iau un cadou unui baiat de 12 ani, cu 5 lei (sau un pic mai mult, dar nu prea mult), deoarece avem Secret Santa la scoala si nu stiu ce as putea sa ii iau! Este un copil foarte... "energic", nu e cu cititul, ci cu jocuri video (dar nu stiu care). Nu as dori sa iau haine. Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| alexutza_3691 a răspuns:

Poti sa i iei ciocolata daca vrei sa fie si mai "'energic'rolling on the floor)))))))))0

| Kriss022 explică (pentru alexutza_3691):

Pai ma gandeam sa ii iau o ciocolata, dar... Nu stiu. Poate asta ii iau daca nu mai primesc sugestii.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un fular/o esarfa. laughing)
la banii aia n-ai ce sa-i iei... decat vorba lu alexutsa, o ciocolata.

| KanezuY a răspuns:

Poti sa cumperi de aici https://www.gamesline.ro/gaming-items

| Kriss022 explică (pentru KanezuY):

Multumesc pentru sugestie, dar sunt mult prea scumpe (nu pentru mine, ci pentru suma de bani impusa de profesor, in plus, trebuie sa iau "obiectul" pana luni.

| KanezuY a răspuns (pentru Kriss022):

Pai atunci ii iei o ciocolata sau un breloc de 5 lei.

| alexutza_3691 a răspuns:

Poti sa i iei ceva foarte simplu ca ciocolata si sa o impachetezi tu intr-un mod frumos sa scrii ceva pe pachet care l ar amuza sau ceva

| Fodorica_Teodora_2001 a răspuns:

Bratara...