| EL10 a întrebat:

Am comandat de pe un site un trening cu Chelsea si in loc de produsul ales de mine am primit trening cu Steaua......la retrimiterea produsului ar trebui sa suport eu costurile suplimentare chiar daca au fost greseala lor?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Alexandru455 a răspuns:

Daca tu comandai trening cu Chelsea si ti-l aducea dar tu nu erai multumit de el in regula pentru returnare plateai 50 lei dar in situatia ta daca treningurile au acelasi pret il returnezi gratis si ti-l aduc pe acela cu Chelsea big grin

2 răspunsuri:
| musiiic a răspuns:

În mod normal, nu cred. E greşeala lor. Nu e vina ta că sunt imbecili.

| Cata240 a răspuns:

Ei ar trebui sa plateasca.