| Eea1 a întrebat:

Am cumpărat o rochie verde pentru cineva după care am aflat ca acea persoană vrea altă culoare așa ca am schimbat-o. Și acum am aflat ca era bună verde. Se poate schimba un produs de 2 ori?

2 răspunsuri:
| adeadeliina a răspuns:

Depinde de unde ai luat-o, daca oamenii aceia sunt ingaduitori, se poate laughing dar sfatul meu este sa te gandesti cel putin de doua ori inainte sa cumperi ceva.

| DE_Diana_1994 a răspuns:

Desigur ca se poate schimba. atat timp cat ai bonul, eticheta pe produs si produsul nu este deteriorat, se poate happy.