| AnimalLover02 a întrebat:

.. Vreau sa-mi schimb ramele la ochelari. Doar ca daca schimb ramele trebuie sa schimb si lentilele. Si nu stiu ca cat costa lentilele(cu dioptri mici). Ma puteti ajuta sa-mi spuneti cam cat costa? Nu lentile de alea super moderne din nu stiu se sticla. Asa cele mai simple...
FUNDA happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de unde le iei, ce dioptrii ai nevoie samd pot sa coste de la 70-80 ron pana la 1000ron lentila

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Numai la un centru de montaj ochelari dioptrii rame, vei afla exact raspunsul si bineinteles pretul, poate prinzi oferte ca majoritatea firmelor au, ca să atragă clientii. Succes.