| lizy12iul a întrebat:

Am un pachet de primit(cred ca peste 2kg) si o sa il primesc prin posta romana... nu vreau sa merg la posta, stie cineva daca au servicii si de livrat acasa? si daca da, care este pretul?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Esti or, or, Am un pachet de primit(cred ca peste 2kg) si o sa il primesc prin posta romana... nu vreau sa merg la posta, stie cineva daca au servicii si de livrat acasa? si daca da, care este pretul? daca nu l-ai comandat, spune-le sa-l trimita prin prioripost. apartine de posta romulana. daca l-ai comandat prin coletpostal iti vine la posta.este ok?

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-l primești acasă, ci trebuie să mergi la poștă pentru ridicarea coletului.
Pa, pa.

| express11 a răspuns:

Nu te duci, il trimite inapoi.in 3 zile.

| lizy12iul explică (pentru express11):

Ai scris si tu aici ca sa te afli in treaba... stiam si eu ca il trimite inapoi daca nu il iau, intrebarea era alta.

| express11 a răspuns (pentru lizy12iul):

Din pacate nu intelegi.nu ti-l aduce acasa nimeni.asta ti-am spus.esti puturoasa? ce nu intelegi?

| lizy12iul explică (pentru express11):

Tu nu intelegi ce am intrebat eu! fratilor decat sa raspundeti asa mai bine nu mai raspundeti deloc! am intrebat, au servicii si de livrat acasa? si daca da, care este pretul? ce imi raspunzi ca daca nu ma duc il trimite inapoi peste 3 zile, asta stiu si eu, dar daca intri pe site-ul lor ceea ce ma indoiesc ca ai facut tu, spune ceva si despre livrarea la domiciliu! daca tu nu ai citit si nu sti nu mai raspunde, poate am o problema de nu pot sa ma duc, asta nu este treaba ta, treaba ta este sa imi raspunzi la intrebare sau sa o ignori, nu sa imi raspunzi ca nu stiu ce, ca nu stiu cum, ca sunt puturoasa. Pur si simplu, daca nu stii si nu esti informat nu mai raspunde si cu asta basta!

| lizy12iul explică (pentru express11):

Ee..vezi ca se poate? Multumesc mult! :*

| express11 a răspuns (pentru lizy12iul):

Cu placere.ai pus intrebarea, de parca ai fi comandat coletul pri posta simpla.o zi buna.se mai intampla.

| express11 a răspuns (pentru lizy12iul):

Esti or, or, Am un pachet de primit(cred ca peste 2kg) si o sa il primesc prin posta romana... nu vreau sa merg la posta, stie cineva daca au servicii si de livrat acasa? si daca da, care este pretul? daca nu l-ai comandat, spune-le sa-l trimita prin prioripost. apartine de posta romulana. daca l-ai comandat prin coletpostal iti vine la posta.este ok?

| KodrutZ a răspuns:

Miiiiisca-tz curul la posta, lipitoare ce esti! E greu mersul pe jos, ha? Plateste atunci un vecin sa se duca cu buletinul tau sa il scoata si sa ti-l aduca, printesa ce esti!

| lizy12iul explică (pentru KodrutZ):

Si daca nu vreau ce ma obligi?! Vorbeste frumos sau nu mai vorbi deloc! Eu nu cred ca am jignit pe nimeni, asa ca misca-te tu si invata codul bunelor maniere pana nu iti dau raport!

| KodrutZ a răspuns (pentru lizy12iul):

Daca nu gindesti, te astepti toata lumea sa te pupe in dos? Cit era sa vorbesti cu ala de iti expediaza si sa ii zici ca esti printesa si vrei coletul adus la usa, cu tot cu sfoara taiata si desfacut, ca nu cumva sa iti rupi unghiutele?

| lizy12iul explică (pentru KodrutZ):

Dragul meu, nu mai comenta daca nu stii despre ce e vorba, comenteaza intr-o sticla si trimite-mi-o prin posta romana sa se duca cine o vrea sa te auda. Asa ca inceteaza cu argumentele si comentariile astea misoginiste si vezi-ti de treaba ta! P.S.: gandesti* ca toata* cat* ca vrei*winking

| KodrutZ a răspuns (pentru lizy12iul):

Nu mai comentez ca ti se sterge smaltu'. Multe succesuri, draga mea.

| lizy12iul explică (pentru KodrutZ):

Ce ironic, mai bine nu mai comentai deloc....la fel si tie!

| Gherghisan_Ionut_1999 a răspuns:

Eu mereu cand fac o comanda la domiciliu platesc 20 lei big grin, funda?

| lizy12iul explică (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

La posta romana?

| Gherghisan_Ionut_1999 a răspuns (pentru lizy12iul):

Vine curierul la tine acasa cu ce ai comandat, dar trebuie sa specifici.