| alexandru997 a întrebat:

As vrea sa cumpar un paysafecard.Dar nu stiu cum se procedeaza..As vrea sa imi spuneti pas cu pas cum se face FUNDA

Răspuns Câştigător
| China_Florin_1980 a răspuns:

Mergi la posta, sau la orice al magazin care au paypoint si le ceri un paysafecard de 25 50 75 100 sau 300 de lei, îți va da o chitanță pe care e un cod pin. Mergi acasă, alegi opțiunea de plata paysafecard si introduci pinul. Funda

1 răspuns:
| alexandru997 explică:

China_Florin cand ma duc la posta sau magazin trebuie doar sa le cer lor? Adica imi dau ei nu trebuie sa fac altceva...