| Gameru a întrebat:

Auziti am comandat luni la 14:30 un joc de pe altex.Si treaba este ca pana astazi Miercuri ora 16:00 nu mi-a venit.Ce pot sa fac,le-am scris pe email, daca incerc sa sun zice ca nu este bun numarul.Ce pot sa fac va rog dau funda sad?

7 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

Mergi la ei si le faci taraboi/ Mergi la cel mai apropiat magazin si te certi cu ei

| cosmii10 a răspuns:

Au foarte multe comenzi si nu au putut ajunge la tine din pacate.

| Gameru explică (pentru cosmii10):

Si atunci ce sa fac? sa nu mai vina comanda?

| cosmii10 a răspuns (pentru Gameru):

Ba da. ai rabdare. asa mi-a facut si mie. funda te implorr.

| galyperf89 a răspuns:

Te duci la magazinul de unde ai comandat si vorbesti cu ei, trebuie sa iti explice ce s-a intamplat.Si eu am comandat ceva odata de la Altex dar mi-a venit comanda, din cate imi aduc aminte.Stiu ca poate este o tampenie ce spun eu acum, dar daca cumva s-au dat drept cei de la Altex numai ca sa iti fure banii? Eu zic sa te linistesti si sa mai incerci din nou sa suni.Nu le mai trimite mesaje pe email, le pot ignora foarte usor.Sau poate ai notat gresit numarul sau apelezi gresit, poate tastezi din intamplare alta cifra.Multa bafta!

| Gameru explică (pentru galyperf89):

Nu ca am incercat de n ori sad si tot nu e bun si am tastat corect sad

| oct345 a răspuns:

In primul rand, ar trebui sa te duci la un magazin certificat Altex si sa le dai codul comenzii! Incearca sa mai suni totusi si nu-ti pierde cumpatul