| JetBlueJet a întrebat:

Azi am vrut sa imi cumpar un longboard, iar tipul de la magazin mi-a zis ca e original.
Cum imi dau seama care placa este si care nu este originala?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Chesti de genul nu cumperi de oriunde si doar de la magazinele mari care ofera garantie

http://www.emag.ro/search/longboard/sort-reviewsdesc

in ziua de azi e greu de stiut si daca e original astea se fac fara numar e greu de testat orice produs e imposibil asa ceva, se testeaza unul la o mie de bucati dar vezi marca mai intrebi si tu lumea prieteni citesti pareri pe net, nu cauti nici cel mai ieftin nici cel mai scump ceva intre

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate fi si copie originala, adica autentica. big grin

| JetBlueJet explică (pentru Bula):

:\

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Danke

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Cu placere, germanule
Îi in germana nu?

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Da