| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
A cumparat cineva de aici produse cu logoul lui Deliric?
http://www.porcporc.com/produs/fete/
Ma intereseaza si fete si baieti, vreau sa stiu daca sunt calitative hainele. Macar daca costa atat sa nu ma aleg fara logo sau sa se strice dupa 2-3 spalari.

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Hanorac acum vreo 3 ani, adevarul e ca nu l-am purtat extrem de mult dar e ca nou. Calitatea e foarte buna.
Prima data mi-au trimis unul rosu desi comandasem negru, dar si-au cerut scuze pentru incurcatura si au acceptat fara nicio problema sa imi trimita altul.

| Adry05 a răspuns (pentru CuriousStuff):

Si mai actualizeaza site-ul? ca acum de pilda sunt putine modele pentru femei si masurile sunt foarte mari... Aduc si masuri mai mici? ai idee? Sau macar cu cine sa iau legatura sa intreb? laughing Ca Deliric nu cred ca am sanse sa-mi vada mesajul.

| CuriousStuff a răspuns (pentru Adry05):

Da, se fac reactualizari de stoc, nu stiu exact cand si cu ce regularitate, dar da. Site-ul are date de contact, email, numar de telefon, poti sa suni sau sa le trimiti un email.