| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Acum 5 zile am cumparat de pe un site un telefon nou. Am facut plata cu paypal. Pe site scria ca, comanda ajunge in 2-3 zile. Dupa ce am cumparat telefonul, am intrat din nou pe site si scria ca telefonul nu se mai alfa in stoc. Am asteptat pe mail nr de traking. Pe site era scris ca va fi trimis cu DHL. Dar au trecut 5 zile si nu stiu nimic de comanda mea.
Telefonul a costat 300 euro.
Ps: locuiesc in Germania.
Pot recupera banii cu paypal in caz ca nu voi primi produsul?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Da, banii pot fi recuperati, dar mai asteapta, indiferent de ce zic diverse siteuri despre livrare, dureaza in medie cam o saptamana (prin curier international), curieratele cele mai rapide costa prea mult ca fie suportate de tine sau de vanzator, uneori mai mult ca produsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.