| Grecu_Alexandru_1992 a întrebat:

Buna,am observat ca pe site-ul alomobile au preturi destul de mici fata de alte site-uri si sunt tentat sa achizitionez un telefon de la ei dar inainte de asta as dori sa stiu daca exista un client al site-ului lor aici care sa imi poate spune daca e un site de incredere.Va rog daca ati cumparat de la ei spuneti-mi daca ati avut vreo problema!

1 răspuns:
| ss501 a răspuns:

Eu mi-am luat Galaxy A5 de pe olx.ro cu 850 de lei si transport din Bucuresti-Craiova 40 de lei, iar pe internet este minim 1000 de lei si la eMAG 1200. Deci te sfatuiesc sa cauti modelul telefonului pe olx sau okazii si sa-l iei de acolo. Trebuie sa verifici daca e sigilata cutia si daca are sigiliul original si ai terminat.