| papushika21 a întrebat:

as vrea sa va intreb...credeti ca ghiozadanul mai e la moda in clasa a 7-a?

Răspuns Câştigător
| Jessica99 a răspuns:

Totul este la moda atata timp cat te simti bine in el, draga meahappybine ce e drept, trebuie sa fie un ghiozdan mai special, nu orice ghiozdanhappy

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ghiozdanul pana la clasa a 8-a inca mai este la moda! La liceu nu mai este la moda sa te duci cu ghiozdanul! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uh eu zic mai bine să te duci cu punga la şcoală.

| elyfel a răspuns:

Nu toate fetele poarta posete mie personal nu-mi place.Trec a 12 si port ghiozdan dar poti sa-iei si o mapa happy

| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/1lmTYaD

Acesta este la moda

| MeddyMaddy a răspuns:

Eu si in clasa a 11 a am purtat ghiozdan si nu sunt singura. Acum am trecut a 12 a si n-am de gand sa renunt la el, desi am si o geanta pe care o mai iau din cand in cand.

| AnonimaAntonia a răspuns:

Da, atata timp cat iti place! Daca te temi sa nu fii singura cu giozdan, iti poti intreba prietenele. Acum sunt foarte multe modele de ghiozdane si sigur vei gasi unul super!

| Micutza_Gaby_1994 a răspuns:

Ideea e sa-ti placa tie si sa te simti comoda fa noah... poti purta si ghiozdan dar mai la moda este sa porti geanta pe umar ...nuh acum tu alegi.:*