Întrebare recomandată | RyAngel a întrebat:

As vrea sa vand niste carti, sunt din Ploiesti si nu stiu ce anticariate (care achizitioneaza, multe dintre ele doar vand) gasesc aici. Sau online anticariate care cumpara si din alte orase in afara de Bucuresti? Cartile sunt noi si le am in dublu exemplar si avand in vedere ca am nevoie de niste bani, m-am gandit sa le vand si nu prea stiu unde.

5 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Incearca sa vinzi pe OLX.ro, tocmai.ro, Okazii.ro sau la o biblioteca
Toate cele bune

| AndreeaIM a răspuns:

Încearcă pe Olx.ro sau Tocmai.ro.
Btw, ce cărți vinzi?

| AndreeaIM a răspuns (pentru RyAngel):

Mulțumesc! Le știu pe toate și am 2 din ele.
Baftă! happy

| Lary2899 a răspuns:

Incearca pe tocmai.ro,ei platesc pentru livrare, deci nu platesti nimic happy. Sper ca ti-am fost de ajutor.