| Enshu a întrebat:

As vrea si eu sa stiu care sunt cele mai slabe si aromate tigari din comert.

Răspuns Câştigător
| heyitsmexd a răspuns:

Plecam de la faptul ca gusturile nu se discuta niciodata. (:

Punta cana Cherry-tigari umede
Punta cana Vanilla
Glamour(Am auzit ca sunt cele mai bune)
Vogue arome (Menthol)
Uno
Parliament Slims
Cele mai aromate sunt astea Vogue Arome si Glamour. Daca vrei insa arome de arome, cauta Kiss, dar iti zic ca se gasesc extrem de greu.
Mai sunt unele negre, foarte tari (10, 1, 10) numite Sunday Fantasy, au aroma de ciocolata (sau struguri), insa mirosul este foarte puternic, nu se mai simte mirosul de tutun.

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Pall Mall mentolat laughing, aia da aroma! Glumesc, in general țigările mai slabe sunt de toată jena. (Ti se face sila înainte sa termini prima țigară) Încearcă si tu Dunhill, Camel (alb) sau Marlboro.

| Nimeni10 a răspuns:

Plugaru fara filtru.
Ce naiba iti trebuie tie tigari aromate? ia-ti domn'le Marlboro rosu daca vrei sa fii un fumator adevarat.