| anonim_4396 a întrebat:

Ce preferaţi din prisma cumparaturilor... calitate sau cantitate? Adică preferaţi să strângeţi bani pt a achiziţiona ceva de calitate sau preferaţi să aveţi mai multe obiecte dar de calitate mai slabă? Îndeosebi haine, elecrocasnice, accesorii, bijuterii etc.

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Calitate, decat sa iei 2 produse proaste si ieftine, mai bine unul mai scump dar de calitate si durata!

| dydy21 a răspuns:

Calitatea. Este mai greu sa ajungi acolo, dar daca reusesti sa te inconjori de obiecte de calitatea vei vedea ca ai iesit in castig. Rezista mai mult si iesi in castig si cu banii pe termen mai lung. Dar fii foarte atenta. Nu tot ce este scump este de calitate. Iti garanez ca exista si obiecte (de la haine la electrocasnice) de calitate la preturi foarte avantajoase. Dar ai nevoie de rabdare ca sa le gasesti. Bafta!