| umbra09 a întrebat:

Buna ce sait de telefoane mai ieftine stiti in afara de altex, domo, cel.ro,emag,evomag nu vreau site-uri precum, okzii, olx, tocmai.ro
Vreau sa iau pentru cineva un telefon cu taci bun pana in 200lei

Răspuns Câştigător
| DeliaLavinia1999 a răspuns:

Poti de pe Digi Mobil, sunt ieftine. Dar mai ales cele cu abonament. Mi-am cumparat telefon Allview si abonamentul de 3 euro timp de 2 ani. Sunt si alte tipuri de telefoane ieftine.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Quickmobile ar mai fi...dar nu ai sa gasesti nou si bun pana in 200 lei straight face

| HreniucAlex a răspuns:

In primul-l rand sunt sigur ca nu ai sa gasesti un telefon nou bun si cu taci,
ar fi cam imposibil, eu iti recomand un telefon Nokia lumia 520 il am de 1 an si sunt super multumit de el, nu mi-a facut inca fite si e si rezistent, dar depaseste de aproape 3 ori suma ta sad

| Cutezatorul a răspuns (pentru HreniucAlex):

Telefon cu taci, hahahahahha rolling on the floor)))))))))))

| umbra09 explică (pentru Cutezatorul):

Touchscreen se zice taci e PRESCURTAREA asta ca sa nu crezi ca nu stiu sa scriu

| umbra09 explică (pentru HreniucAlex):

Uite aici un exemplu... http://www.emag.ro/......D2YRRBBBM/
Gasesti daca CAUTI :)