| buburuza95 a întrebat:

cine imi recomanda un brand de stilouri?

Răspuns Câştigător
| AYoungTraveller a răspuns:

Bograve Luxury

| buburuza95 explică (pentru AYoungTraveller):

Multumesc! Stii daca pentru stilourile de la brandurile alea, am nevoie de rezerve speciale? sau cum e?

| AYoungTraveller a răspuns (pentru buburuza95):

Nu iti trebuie rezerve speciale, sunt un cadou frumos. iar rezerve va cumpara cel care va primi setul cu stilou si pix, sau ce doresti tu sa cumperi. sau daca e pentru tine la fel, iti iei ce rezerva doresti

| buburuza95 explică (pentru AYoungTraveller):

Nu, e pentru cineva! sunt foarte frumose stilourile de pe site-ul pe care mi l-ai recomandat! Aveam dubii cu privire la rezerve! Multumesc

4 răspunsuri:
| LAMANTIN17 a răspuns:

Pelikan! Sunt ieftine si de calitate.