| Maaadaa a întrebat:

Cum as putea sa imi promovez blogul? M-am hotarat de curand sa vand haine pe care nu le-am purtat niciodata si pe care nici nu le voi purta. Pentru cele interesate de haine dragute si la preturi accesibile ( negociabile in anumite cazuri ), aruncati o privire aici : furnicareala.blogspot happy. Intrebarea ramane valabila, pe langa Facebook, cum altfel as putea sa il fac mai cunoscut?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te apuci si inveti ceea ce se numeste SEO (adica optimizarea pentru motoarele de cautare).

iti optimizezi site ul incepand cu continutul sau pana la achizita de backlink uri