| paineprajita91 a întrebat:

Fetelor, ati fost la shopping pentru scoala? Eu ma duc sambata asta. Si nu am idee ce sa imi iau. Voi ce aveti de gand sa va luati? Cea mai buna lista primeste funda. ❤

4 răspunsuri:
| NINAAAAAAA a răspuns:

Buna, trening, blugi, ceva bluzite, o geaca, ghiozdan/geanta, adidasi, ceva pantofiori, pixuri, caiete... oricum mi-ar fi de ajutor daca as stii aproximativ cati ani ai happy

| Pandaaaaaaa1234 a răspuns:

Hei.
Pai eu as spune sa iti iei doar ce crezi ca ai nevoie. De exemplu daca ai niste caiete de anul trecut nu iti mai lua altele, sau daca chiar nu ai asa multe mai cumpara-ti cateva nu o gramada fiindca nu o sa ai cand sa le folosesti pe toate, doar daca scrii multlaughing
Eu am nevoie de urmatoarele lucruri:
Ghiozdan, tenesi, trening, cateva pixuri, un corector sau doua, niste carioci, creioane, bine eu nu ma gandesc ce sa-mi iau cand sunt in magazin si vad ceva care imi place foarte mult atunci cumpar acel lucru.
Si cum am mai zis nu iti lua o gramada de pixuri, caiete, creioane etc doar daca stii ca ai mare nevoie de ele.
Sper ca te-am ajutat :3

| Pandaaaaaaa1234 a răspuns:

Hei. Pai eu as spune sa iti iei doar ce crezi ca ai nevoie. De exemplu daca ai niste caiete de anul trecut nu iti mai lua altele, sau daca chiar nu ai asa multe mai cumpara-ti cateva nu o gramada fiindca nu o sa ai cand sa le folosesti pe toate, doar daca scrii mult. Eu am nevoie de urmatoarele lucruri: Ghiozdan, tenesi, trening, cateva pixuri, un corector sau doua, niste carioci, creioane, bine eu nu ma gandesc ce sa-mi iau cand sunt in magazin si vad ceva care imi place foarte mult atunci cumpar acel lucru. Si cum am mai zis nu iti lua o gramada de pixuri, caiete, creioane etc doar daca stii ca ai mare nevoie de ele. Sper ca te-am ajutat happy

| paineprajita91 explică:

Am 14 ani. Trec a Vlll -a.