| cristimahmeu a întrebat:

Saptamana aceasta este ziua iubitei mele, suntem impreuna de 1 luna (flix de ziua ei se implineste o luna) si as vrea sa va intreb ce credeti ca ar fi cel mai okay sa ii iau?
Eu ma gandeam la un ceas de la Daniel Klein, care sa nu coste foarte mult(adora ceasurile) si un buchet cu trandafiri.
Iubita mea face 20 de ani, deci nu pot sa ii dau cadouri de copii mici.
Astept raspunsurile voastre. Bugetul nu este undeva exagerat de mare, undeva la 100-150(+/-)ron.

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca o iubesti, pretul nu conteaza atat de mult pentru persoana iubita.
Poti opta la ceea ce ai spus tu ori la un parfum de la Avon/Oriflame si un buchet de trandafiri rosii (rosul arata iubirea dintre cei 2)