| oana3333 a întrebat:

Buna seara,vreau daca se poate, sa ma ajutati cu niste raspunsuri dupa cum credeti sau ce a-ti cumpara voi pentru prietenii vostrii si familie vreau sa va spun ca nu am mai fost in Romania de foarte multi ani si pe avion nu pot sa aduc foarte mari cadouri sau foarte mult prietenii mei sunt cu varste cuprinse intre 25-40 ani nu sunt pretentiosi sunt oameni simpli, fiecare cu 2, 3 copii pana in 6 ani, poate ma ajutati sa fac niste cadouri placute.va multumesc si astept cu mare drag ideile voastre.sarbatori fericite va doresc si multa sanatate!

Răspuns Câştigător
| Berlea_Bianca_1997 a răspuns:

Daca chiar vrei sa le dai ceva specific romanesc, atunci ar trebui sa le dai un fluier din lemn sau papuci din lana colorati. Nu costa mult si mie, personal, mi se par papucii foarte confortabili si moi. Daca nu vrei neaparat ceva traditional, le poti da cadouri facute de tine! Nu stii cat de pretioase sunt darurile facute de un prieten...

Ok sper ca am ajutat ^_^ Funda?

1 răspuns:
| Biancamirela11 a răspuns:

Pai dupa parerea mea lucrurile simple fac diferenta.ia pentru fiecare cate un cadoas reprezentativ ceva de suflet. Sper ca te-am ajutat. Succes Xo:**