| EliiElena31 a întrebat:

Ştie cineva ceva despre site-ul "adidasstar.ro"? Mi-am comandat o pereche de adidaşi şi vreau să ştiu dacă pot avea încredere. Sunt conştientă că mu sunt originali, dar vreau să ştiu dacă am şansa să primesc altceva. Mi-au spus nişte persoane că pot refuza coletul înainte să-l deschid şi să nu plătesc nimic. Ce spuneţi? Să-l iau sau nu? Comanda ar trebui să ajungă marţi sau miercuri. Mulţumesc anticipat. Fundă + vot.

Răspuns Câştigător
| StefanAdrian911 a răspuns:

Desigur,si eu mi-am luat o pereche de Adidasi Nike de acolo.
Sunt in regula, i-am achizionat acum.3-4 Luni.
Comanda fara frica, totul o sa fie in regula.

| EliiElena31 explică (pentru StefanAdrian911):

Îţi mulţumesc mult pentru părere. Abia astăzi m-au sunat de la poştă să-mi spună de colet cu toate că ajunsese de ceva timp. laughing Adidaşii sunt foarte buni, sunt extrem de mulţumită de ei. Mulţumesc încă o dată pentru ajutor. Pup. :*

3 răspunsuri:
| Hrihorciuc_Lucian_1991 a răspuns:

Da. Poze facute la adidasi originali si pachete cu adidasi contrafacuti. Nota 0. Aveti grija.

| basi1 a răspuns:

NISTE ESCROCI..VAND NUMAI CONTRAFACUTE....NU CUMPARATI...AM FACUT DEJA CATEVA RECLAMATII LA FORURILE COMPETENTE